TRT Haber sunucusu Ersoy Dede AYM’yi tehdit etti!

TRT Haber sunucusu Ersoy Dede AYM’yi tehdit etti!

Yiğit Bulut’un “Şerefsiz” dediği AYM hakimlerini “haber sunucusu” Ersoy Dede tehdit etti!


TRT Ana Haber Bülteni Sunucusu Ersoy Dede, AYM üyesi Engin Yıldırım’ı sosyal medya hesabından tehdit etti. TRT Ana Haber Bülteni Sunucusu Ersoy Dede, AYM üyesi Engin Yıldırım’ın “darbe tehdidi” olarak yorumlanan sosyal medya paylaşımına karşılık hesabından tehdit savurdu. AYM Üyesi Engin Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nin Enis Berberoğlu hakkında verilen ‘yeniden yargılama’ kararını tanımamasına göndermede bulundu.


Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı göndermede, AYM’nin fotoğrafını “Işıklar yanıyor” notuyla paylaştı.


Engin Yıldırım’ın bu paylaşımının ardından TRT Ana Haber Sunucusu Ersoy Dede, Twitter hesabından Yıldırım’ın tweetini alıntıladı ve “Belki de ne söylemek istiyorsanız açık açık söylemeli ve cevabını da almalısınız. Ve eğer bu kabul edilemez ima ile hukuk vurgusu yapıyorsanız, o hukuk bu paylaşımın hesabını da soracaktır. Sonra “biz fazla mesai yapıyorduk, çalışıyorduk’ demek istedim” diye izah edersiniz” diyerek gözdağı verdi.


https://www.gazetelink.com/aym-darbe-tehdidinde-bulundu-iddiasi/

Reklamcılık
Gazetelink Medya

Gazetelink Medya

Haberler, son dakika haberleri, yerel ve dünyadan en güncel gelişmeler, magazin, ekonomi, spor, gündem ve tüm gazete haberleri gazetelink.com'da!

Son Haberler

Tekrar hoşgeldiniz!

Hesaba giriş yap

Şifrenizi alın

Parolayı sıfırlamak için ayrıntıyı girin

Yeni Oynatma Listesi Ekle